Profesjonalny adres dla Twojej firmy

Adres jest koniecznością. Nie zawsze jednak każda firma może pozwolić sobie na profesjonalne drogie biuro. Zdarza się, że Twój profil działalności wcale nie wymaga byś pracował w specjalnie wynajętym biurze. Z myślą o małym, średni i dużym biznesie przygotowaliśmy ofertę współdzielonego adresu, który możesz wykorzystać do rejestracji firmy.

Bezpiecznie

Wszystkie Twoje dane są u nas bezpieczne. Korespondencja przechowywana jest zgodnie z zasadami i nie jest udostępniana podmiotom zewnętrznym.

Komfortowo

Twoja firma ma siedzibę poza Twoim domem, mieszkaniem czy prywatnym miejscem w którym przebywasz. Współdzielony adres daje Ci możliwość oddzielenia spraw prywatnych od firmowych. My zajmiemy się korespondencją, jej archiwizacją i uporządkowaniem.

Profesjonalnie

Obsłużymy korespondencję przychodzącą do biura. Jeśli sobie tego życzysz obsłużymy także korespondencję wychodzącą z biura dzięki czemu wszystkie Twoje przesyłki zostaną wysłane prosto z siedziby. Wystarczy, że przekażesz nam korespondencję, my ją wydrukujemy i wyślemy we wskazane miejsce.

W każdej chwili zyskasz dostęp do dokumentacji, a kopia wszystkich dokumentów, które wpłyną do firmy będzie dostępna na Twoje żądanie w wersji papierowej i elektronicznej,